O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul César Helleu w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Paul César Helleu: widok kupujących
Klienci otwierają Mademoiselle Dauriac częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Paul César Helleu: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 11% wszystkich wizyt. Następnie następują Reclining Nude i Portrait of Margaret Kelly. Paul César Helleu odnotował 2 900 odwiedzin: 500 na stronie artysty, 2 400 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 1000% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 600 odwiedzin. Preferencje są jasne: Spójna paleta barw (Harmonia kolorów) generuje 79% odwiedzin, stanowiąc jedynie 56% katalogu.
Paul César Helleu: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Paul César Helleu z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Mademoiselle Dauriac
300 wizyt · 10,7%
-
2
Reclining Nude
200 wizyt · 7,1%
-
3
Portrait of Margaret Kelly
200 wizyt · 7,1%
-
4
Woman in hat asleep on a sofa
200 wizyt · 7,1%
-
5
La cathédrale de Reims
200 wizyt · 7,1%
-
6
Madame Georges Menier
200 wizyt · 7,1%
-
7
Elegant Woman at the Rail
100 wizyt · 3,6%
-
8
Still Life with Hydrangias
100 wizyt · 3,6%
-
9
Madame Helleu on the yacht Etoile 1
100 wizyt · 3,6%
-
10
Regatta, 1901
100 wizyt · 3,6%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Paul César Helleu w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 100 | 1 500 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 400 | 700 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Paul César Helleu w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Paul César Helleu odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 4,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 2,0% | 7,1% |
| Delikatna luminancja | 14,0% | 7,1% |
| Jasna luminancja | 24,0% | 21,4% |
| Rozświetlony | 56,0% | 64,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 56,0% | 60,7% |
| Subtelna kolorystyka | 30,0% | 28,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 12,0% | 7,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 2,0% | 3,6% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 39,6% | 46,2% |
| Monochromatyczna | 31,2% | 42,3% |
| Barwy ziemi | 14,6% | 7,7% |
| Pastele | 14,6% | 3,9% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 42,0% | 35,7% |
| Zrównoważony | 46,0% | 46,4% |
| Żywy i nasycony | 12,0% | 17,9% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 62,0% | 67,9% |
| Delikatny | 22,0% | 28,6% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 8,0% | 3,6% |
| Oświadczenie | 8,0% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 8,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 4,0% | 7,1% |
| Zrównoważona harmonia | 6,0% | 3,6% |
| Silna spójność kolorystyczna | 26,0% | 10,7% |
| Spójna paleta barw | 56,0% | 78,6% |
Które obrazy Paul César Helleu cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle Vaughan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Peggy Letellier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lioness with Blue Hydra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hydrangeas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Hydrangias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madame Paul Helleu Seated a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La femme aux fluers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Paul César Helleu?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 300 | 50,0% |
| niemiecki | 200 | 33,3% |
| włoski | 100 | 16,7% |
Ile dziennie odwiedzin ma Paul César Helleu i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 200 |
| Czw 24 Wrz | 200 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 500 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 300 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 100 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 200 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
O Paul César Helleu w AllPaintingsStore.com
Który obraz Paul César Helleu cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Mademoiselle Dauriac: 300 odwiedzin, co stanowi 11% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Paul César Helleu?
- 2 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 2 400 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Paul César Helleu przyciąga kupujących?
- Obrazy Spójna paleta barw (Harmonia kolorów): 79% odwiedzin, 56% katalogu.