O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul de Vos w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Paul de Vos: liczby, które mają znaczenie
Still-Life to najczęściej otwierany obraz artysty Paul de Vos: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Bear Hunt i Polowanie na jeleni. Łącznie 1 500 wizyt: 800 na stronie artysty i 700 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 100% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 1 200 wizytami. Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) to preferowany styl: 83% wizyt, 57% katalogu.
7 najpopularniejszych obrazów artysty Paul de Vos pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Paul de Vos, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Still-Life
300 wizyt · 25,0%
-
2
Bear Hunt, 1630
200 wizyt · 16,7%
-
3
Polowanie na jeleni
200 wizyt · 16,7%
-
4
Dog in a kitchen at Palais des Beaux-Arts de Lille.
200 wizyt · 16,7%
-
5
Peacock and Cock Fighting
100 wizyt · 8,3%
-
6
Still Life with Servant
100 wizyt · 8,3%
-
7
Three springer spaniels on the hunt for partridges
100 wizyt · 8,3%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Paul de Vos?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 500 | 700 |
| Sie 2026 | 300 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Paul de Vos?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Paul de Vos?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 28,6% | 50,0% |
| Miękki cień | 38,1% | 41,7% |
| Delikatna luminancja | 28,6% | 8,3% |
| Jasna luminancja | 4,8% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 19,1% | 16,7% |
| Subtelna kolorystyka | 38,1% | 41,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 42,9% | 41,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 85,0% | 100,0% |
| Barwy neutralne | 10,0% | 0,0% |
| Monochromatyczna | 5,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 33,3% | 25,0% |
| Zrównoważony | 66,7% | 75,0% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,8% | 0,0% |
| Delikatny | 23,8% | 25,0% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 38,1% | 50,0% |
| Oświadczenie | 33,3% | 25,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 4,8% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 4,8% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 14,3% | 16,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 57,1% | 83,3% |
| Spójna paleta barw | 19,1% | 0,0% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Paul de Vos miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Dead Game a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polowanie na jeleni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Leopard Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peacock and Cock Fighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bear Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still Life with Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog in a kitchen at Palais… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Earth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogfight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Paul de Vos?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż tabelę
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 50,0% |
| włoski | 100 | 50,0% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Paul de Vos i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 27 Wrz | 200 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 100 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 300 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 400 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 400 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 500 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 100 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Paul de Vos wymagają
Który obraz Paul de Vos jest najczęściej oglądany?
- Still-Life, z 300 odwiedzinami lub 25% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 7 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Paul de Vos na AllPaintingsStore.com?
- 1 500 w ciągu dwunastu miesięcy (800 na stronie artysty, 700 na obrazach).
Czy istnieje styl Paul de Vos, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 83% odwiedzin przy 57% udziału w katalogu.