Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
449 514dzieła sztuki 30 612artyści 4 658muzea 32język

Paul Peel Statystyki popytu i odwiedzin

1860 – 1892

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul Peel w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Paul Peel: popyt na pierwszy rzut oka

Najczęściej oglądanym obrazem artysty Paul Peel w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest After bath: 800 wyświetleń, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Before the bath i Mother Love. Paul Peel przyciągnął łącznie 3 900 wizyt: 1 300 na stronie artysty oraz 2 600 na pojedynczych obrazach. Popyt spadł: liczba odwiedzin zmniejszyła się o 44% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 2 400 odwiedzin. Klienci przeglądają oferty na urządzenia (72%) i telefony (28%). Klienci skłaniają się ku Zrównoważony kontrast (Kontrast): 32% odwiedzin, przy 8% udziału w katalogu artysty.

10 obrazów artysty Paul Peel, które najczęściej otwierają kupujący

Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty Paul Peel oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.

  1. After bath 1 After bath 800 wizyt · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 wizyt · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 wizyt · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 wizyt · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 wizyt · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 wizyt · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 wizyt · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 wizyt · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 wizyt · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 wizyt · 3,6%

Jakie zainteresowanie budzi Paul Peel każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261000
Lip 20267001 700
Sie 2026300600
Wrz 2026200300

Jak często oglądane są obrazy artysty Paul Peel?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy Paul Peel cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Paul Peel?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia2 80071,8%
telefony1 10028,2%

W jakich językach przeglądają oferty kupujący Paul Peel?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
arabski10050,0%
Norwegian10050,0%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Paul Peel oraz jak prezentuje się prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz dane
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz0
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź300
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź300
Wt 13 Paź200
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź (prognoza)0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)300
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)300
Wt 20 Paź (prognoza)200
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)300
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)200
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)400
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)400
Wt 3 Lis (prognoza)300
Śr 4 Lis (prognoza)0

Paul Peel: najczęstsze pytania

Które obrazy Paul Peel cieszą się największym popytem?

After bath prowadzi z wynikiem 800 odwiedzin (29% wszystkich wyświetleń Paul Peel). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.

Jak duże jest zainteresowanie artystą Paul Peel?

3 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 300 na stronie artysty i 2 600 na stronach poszczególnych obrazów.

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Paul Peel?

Klienci przeglądają oferty na urządzenia (72%) i telefony (28%); urządzenia generują 72% wizyt.

Który rodzaj obrazów Paul Peel preferują kupujący?

Zrównoważony kontrast (Kontrast): 32% odwiedzin dla 8% katalogu.