O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul Werner w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Paul Werner: liczby, które mają znaczenie
Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city to najczęściej otwierany obraz artysty Paul Werner: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Seven sisters. A group of trees on KNSM island in Amsterdam i Rio de Sange. River of Blood. Łącznie 800 wizyt: 300 na stronie artysty i 500 w odniesieniu do obrazów. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 800 wizytami. Przygaszone (Nasycenie kolorów) to preferowany styl: 67% wizyt, 47% katalogu.
5 najpopularniejszych obrazów artysty Paul Werner pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Paul Werner, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city, 1995
200 wizyt · 33,3%
-
2
Seven sisters. A group of trees on KNSM island in Amsterdam, 1997
100 wizyt · 16,7%
-
3
Rio de Sange. River of Blood, 1992
100 wizyt · 16,7%
-
4
Building activities on KNSM island in Amsterdam, 1991
100 wizyt · 16,7%
-
5
Grain silo along river IJ. Amsterdam city, 1997
100 wizyt · 16,7%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Paul Werner?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 500 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Paul Werner?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Paul Werner?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 11,8% | 16,7% |
| Delikatna luminancja | 47,1% | 33,3% |
| Jasna luminancja | 23,5% | 33,3% |
| Rozświetlony | 17,6% | 16,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 47,1% | 66,7% |
| Subtelna kolorystyka | 35,3% | 33,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 17,6% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 47,1% | 66,7% |
| Zrównoważony | 47,1% | 33,3% |
| Żywy i nasycony | 5,9% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 23,5% | 16,7% |
| Delikatny | 29,4% | 16,7% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Oświadczenie | 47,1% | 66,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 47,1% | 66,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 17,6% | 16,7% |
| Zrównoważona harmonia | 11,8% | 16,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 11,8% | 0,0% |
| Spójna paleta barw | 11,8% | 0,0% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Paul Werner miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seven sisters. A group of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The islands in a frame. Ams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ toreador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tree transport in Amsterdam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the waterfront Oost… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View over excavation Ooster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on KNSM island in Amst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter at the Entrepotdok,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The room of my artist frien… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grain silo along river IJ.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Paul Werner?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Paul Werner i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Paul Werner wymagają
Który obraz Paul Werner jest najczęściej oglądany?
- Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city, z 200 odwiedzinami lub 33% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 5 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Paul Werner na AllPaintingsStore.com?
- 800 w ciągu dwunastu miesięcy (300 na stronie artysty, 500 na obrazach).
Czy istnieje styl Paul Werner, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Przygaszone (Nasycenie kolorów): 67% odwiedzin przy 47% udziału w katalogu.