O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paula Rego w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Paula Rego: liczby, które mają znaczenie
The Dance to najczęściej otwierany obraz artysty Paula Rego: 1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim The Familly i Untitled (388). Łącznie 2 600 wizyt: 800 na stronie artysty i 1 800 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 88% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Sie 2026 z 1 700 wizytami. Przygaszone (Nasycenie kolorów) to preferowany styl: 60% wizyt, 14% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Paula Rego pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Paula Rego, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
The Dance, 1988
1 000 wizyt · 28,6%
-
2
The Familly
1 000 wizyt · 28,6%
-
3
Untitled (388)
400 wizyt · 11,4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 wizyt · 8,6%
-
5
Untitled (532)
200 wizyt · 5,7%
-
6
Sleeping, 1986
100 wizyt · 2,9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 wizyt · 2,9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 wizyt · 2,9%
-
9
Untitled (755)
100 wizyt · 2,9%
-
10
Untitled (221)
100 wizyt · 2,9%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Paula Rego?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 200 | 400 |
| Sie 2026 | 400 | 1 300 |
| Wrz 2026 | 100 | 100 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Paula Rego?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Paula Rego?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 10,2% | 0,0% |
| Miękki cień | 40,8% | 68,6% |
| Delikatna luminancja | 30,6% | 20,0% |
| Jasna luminancja | 12,2% | 5,7% |
| Rozświetlony | 6,1% | 5,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 14,3% | 60,0% |
| Subtelna kolorystyka | 49,0% | 5,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 30,6% | 20,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,1% | 14,3% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 51,6% | 10,0% |
| Barwy neutralne | 38,7% | 40,0% |
| Ciemne tony | 9,7% | 50,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 16,3% | 60,0% |
| Zrównoważony | 79,6% | 31,4% |
| Żywy i nasycony | 4,1% | 8,6% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 6,1% | 11,4% |
| Zrównoważony kontrast | 8,2% | 31,4% |
| Wyrazisty kontrast | 20,4% | 28,6% |
| Oświadczenie | 65,3% | 28,6% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 28,6% | 42,9% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 26,5% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 12,2% | 14,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 32,6% | 42,9% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Paula Rego miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Paula Rego?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż tabelę
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 900 | 52,9% |
| włoski | 500 | 29,4% |
| angielski | 200 | 11,8% |
| hiszpański | 100 | 5,9% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Paula Rego i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 400 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 400 |
| Śr 7 Paź | 200 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 900 |
| Pon 12 Paź | 400 |
| Wt 13 Paź | 300 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 100 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 800 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 300 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 600 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 400 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 1 000 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 400 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 700 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 500 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 1 100 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 500 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 800 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 200 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 600 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 100 |
Zapytania o Paula Rego wymagają
Który obraz Paula Rego jest najczęściej oglądany?
- The Dance, z 1 000 odwiedzinami lub 29% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Paula Rego na AllPaintingsStore.com?
- 2 600 w ciągu dwunastu miesięcy (800 na stronie artysty, 1 800 na obrazach).
Czy istnieje styl Paula Rego, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Przygaszone (Nasycenie kolorów): 60% odwiedzin przy 14% udziału w katalogu.