O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Peeter Młodszy Neeffs w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Peeter Młodszy Neeffs: liczby, które mają znaczenie
Interior of St Bavo, Haarlem to najczęściej otwierany obraz artysty Peeter Młodszy Neeffs: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 i 208l13033 - (6VRWK). Łącznie 2 300 wizyt: 900 na stronie artysty i 1 400 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 100% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 1 900 wizytami. Pełen spokoju (Kontrast) to preferowany styl: 57% wizyt, 38% katalogu.
9 najpopularniejszych obrazów artysty Peeter Młodszy Neeffs pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Peeter Młodszy Neeffs, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 wizyt · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 wizyt · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 wizyt · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 wizyt · 7,1%
-
5
Świątynia
100 wizyt · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 wizyt · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 wizyt · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 wizyt · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 wizyt · 7,1%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Peeter Młodszy Neeffs?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 200 | 100 |
| Lip 2026 | 600 | 1 300 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Peeter Młodszy Neeffs?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Peeter Młodszy Neeffs?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 56,2% | 64,3% |
| Miękki cień | 37,5% | 28,6% |
| Delikatna luminancja | 6,2% | 7,1% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 25,0% | 14,3% |
| Subtelna kolorystyka | 25,0% | 28,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 43,8% | 50,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,2% | 7,1% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 83,3% | 90,0% |
| Ciemne tony | 8,3% | 10,0% |
| Monochromatyczna | 8,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 43,8% | 42,9% |
| Zrównoważony | 56,2% | 57,1% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 37,5% | 57,1% |
| Delikatny | 31,2% | 21,4% |
| Zrównoważony kontrast | 6,2% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 6,2% | 0,0% |
| Oświadczenie | 18,8% | 21,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 12,5% | 7,1% |
| Zrównoważona harmonia | 6,2% | 7,1% |
| Silna spójność kolorystyczna | 12,5% | 14,3% |
| Spójna paleta barw | 68,8% | 71,4% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Peeter Młodszy Neeffs miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Świątynia Gotycka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Świątynia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Peeter Młodszy Neeffs?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Peeter Młodszy Neeffs i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 100 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Peeter Młodszy Neeffs wymagają
Który obraz Peeter Młodszy Neeffs jest najczęściej oglądany?
- Interior of St Bavo, Haarlem, z 400 odwiedzinami lub 29% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 9 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Peeter Młodszy Neeffs na AllPaintingsStore.com?
- 2 300 w ciągu dwunastu miesięcy (900 na stronie artysty, 1 400 na obrazach).
Czy istnieje styl Peeter Młodszy Neeffs, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Pełen spokoju (Kontrast): 57% odwiedzin przy 38% udziału w katalogu.