O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Penry Williams w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Penry Williams: widok kupujących
Klienci otwierają Waterfall In The Neath Valley częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Penry Williams: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 13% wszystkich wizyt. Następnie następują South Wales Industrial Landscape i Pilgrims Reposing At A Cross. Penry Williams odnotował 3 100 odwiedzin: 1 000 na stronie artysty, 2 100 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 150% więcej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 2 100 odwiedzin. Liczba odwiedzin według urządzeń: urządzenia (97%) i telefony (3%). Preferencje są jasne: Oświadczenie (Kontrast) generuje 65% odwiedzin, stanowiąc jedynie 34% katalogu.
Penry Williams: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Penry Williams z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Waterfall In The Neath Valley
300 wizyt · 13,0%
-
2
South Wales Industrial Landscape
300 wizyt · 13,0%
-
3
Pilgrims Reposing At A Cross
200 wizyt · 8,7%
-
4
Spanish Lady
100 wizyt · 4,3%
-
5
Mediterranean Bay Seen Through An Arch
100 wizyt · 4,3%
-
6
Upper Clyngwyn Fall Or Hendrebolon Fall, Neath Valley
100 wizyt · 4,3%
-
7
Procession To The Christening Near Araccia
100 wizyt · 4,3%
-
8
Peasant Girls – Sorrento
100 wizyt · 4,3%
-
9
Two Roman ladies and their children
100 wizyt · 4,3%
-
10
An Italian Girl With A Tambourain On A Terrace
100 wizyt · 4,3%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Penry Williams w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 700 | 1 400 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 200 |
| Paź 2026 | 100 | 400 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Penry Williams w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Penry Williams odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 22,0% | 21,7% |
| Miękki cień | 22,0% | 34,8% |
| Delikatna luminancja | 34,0% | 30,4% |
| Jasna luminancja | 18,0% | 13,0% |
| Rozświetlony | 4,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 10,0% | 17,4% |
| Subtelna kolorystyka | 40,0% | 26,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 42,0% | 47,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 8,7% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 63,0% | 87,0% |
| Barwy neutralne | 21,7% | 8,7% |
| Ciemne tony | 10,9% | 4,3% |
| Monochromatyczna | 4,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 18,0% | 39,1% |
| Zrównoważony | 74,0% | 52,2% |
| Żywy i nasycony | 8,0% | 8,7% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 14,0% | 4,3% |
| Delikatny | 22,0% | 21,7% |
| Zrównoważony kontrast | 8,0% | 8,7% |
| Wyrazisty kontrast | 22,0% | 0,0% |
| Oświadczenie | 34,0% | 65,2% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 4,0% | 4,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 4,0% | 17,4% |
| Zrównoważona harmonia | 14,0% | 8,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 44,0% | 43,5% |
| Spójna paleta barw | 34,0% | 26,1% |
Które obrazy Penry Williams cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Painting of a young boy rid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A ferry on the Ninfa, Sermo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A peasant family by a fount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian peasants in a lands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisher Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Waterfall In The Neath Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Ysgwd or Scwd Fall, Neath V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sgwd yr Henryd, Vale of Nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sgwd Gwladys, Vale of Neath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene In The Roman Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców Penry Williams ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 3 000 | 96,8% |
| telefony | 100 | 3,2% |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Penry Williams?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| hiszpański | 100 | 100,0% |
Ile dziennie odwiedzin ma Penry Williams i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 300 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 100 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 100 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
O Penry Williams w AllPaintingsStore.com
Który obraz Penry Williams cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Waterfall In The Neath Valley: 300 odwiedzin, co stanowi 13% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Penry Williams?
- 3 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 000 na stronie artysty i 2 100 na obrazach.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Penry Williams?
- Podział wizyt to urządzenia (97%) i telefony (3%); najwięcej jest urządzenia z udziałem 97%.
Jaki styl malarstwa Penry Williams przyciąga kupujących?
- Obrazy Oświadczenie (Kontrast): 65% odwiedzin, 34% katalogu.