O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Rafael Barradas w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Rafael Barradas: widok kupujących
Klienci otwierają Barcelona Street at 1 pm częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Rafael Barradas: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 8% wszystkich wizyt. Następnie następują Aragon i Hospital. Rafael Barradas odnotował 8 300 odwiedzin: 2 600 na stronie artysty, 5 700 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 67% więcej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 5 200 odwiedzin. Liczba odwiedzin według urządzeń: urządzenia (87%) i telefony (13%). Preferencje są jasne: Oświadczenie (Kontrast) generuje 46% odwiedzin, stanowiąc jedynie 32% katalogu.
Rafael Barradas: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Rafael Barradas z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
500 wizyt · 8,2%
-
2
Aragon
300 wizyt · 4,9%
-
3
Hospital
300 wizyt · 4,9%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 wizyt · 3,3%
-
5
poster
200 wizyt · 3,3%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 wizyt · 3,3%
-
7
Figure 1
200 wizyt · 3,3%
-
8
Catalina Bárcena
200 wizyt · 3,3%
-
9
Portrait of Maroto
200 wizyt · 3,3%
-
10
Girls and rocking horse
200 wizyt · 3,3%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Rafael Barradas w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 500 |
| Lip 2026 | 1 500 | 3 700 |
| Sie 2026 | 0 | 900 |
| Wrz 2026 | 400 | 200 |
| Paź 2026 | 600 | 400 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Rafael Barradas w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Rafael Barradas odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 11,5% |
| Miękki cień | 6,0% | 4,9% |
| Delikatna luminancja | 30,0% | 24,6% |
| Jasna luminancja | 26,0% | 34,4% |
| Rozświetlony | 38,0% | 24,6% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 38,0% | 32,8% |
| Subtelna kolorystyka | 8,0% | 19,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 18,0% | 19,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 32,0% | 26,2% |
| Żywy kolor | 4,0% | 1,6% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 38,3% | 42,6% |
| Barwy ziemi | 21,3% | 22,2% |
| Ciemne tony | 14,9% | 20,4% |
| Pastele | 23,4% | 13,0% |
| Monochromatyczna | 2,1% | 0,0% |
| Zachód słońca | 0,0% | 1,8% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 32,0% | 34,4% |
| Zrównoważony | 22,0% | 24,6% |
| Żywy i nasycony | 46,0% | 41,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 14,0% | 11,5% |
| Delikatny | 16,0% | 18,0% |
| Zrównoważony kontrast | 20,0% | 8,2% |
| Wyrazisty kontrast | 18,0% | 16,4% |
| Oświadczenie | 32,0% | 45,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 1,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 6,0% | 6,6% |
| Zrównoważona harmonia | 6,0% | 14,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 44,0% | 27,9% |
| Spójna paleta barw | 44,0% | 49,2% |
Które obrazy Rafael Barradas cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| The Tango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playa Ramirez (on the terra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hospitalet de Llobregat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailor from the back | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pilar and Antoñita 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man and pitcher of beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guillermo de Torre 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców Rafael Barradas ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 7 200 | 86,7% |
| telefony | 1 100 | 13,3% |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Rafael Barradas?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 300 | 42,9% |
| hiszpański | 300 | 42,9% |
| Chinese | 100 | 14,3% |
Ile dziennie odwiedzin ma Rafael Barradas i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 100 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 100 |
| Pt 23 Paź | 100 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 300 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 200 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 100 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 600 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 100 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 100 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 100 |
| So 14 Lis (prognoza) | 300 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 300 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 100 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 100 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 100 |
| So 21 Lis (prognoza) | 400 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 300 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 200 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 100 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 100 |
| So 28 Lis (prognoza) | 500 |
O Rafael Barradas w AllPaintingsStore.com
Który obraz Rafael Barradas cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Barcelona Street at 1 pm: 500 odwiedzin, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Rafael Barradas?
- 8 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 2 600 na stronie artysty i 5 700 na obrazach.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Rafael Barradas?
- Podział wizyt to urządzenia (87%) i telefony (13%); najwięcej jest urządzenia z udziałem 87%.
Jaki styl malarstwa Rafael Barradas przyciąga kupujących?
- Obrazy Oświadczenie (Kontrast): 46% odwiedzin, 32% katalogu.