O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Theodoor Van Thulden w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Theodoor Van Thulden: liczby, które mają znaczenie
Triumph der Galathea to najczęściej otwierany obraz artysty Theodoor Van Thulden: 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 17% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Time Reveals the Truth i Harmony and Marriage. Łącznie 3 600 wizyt: 300 na stronie artysty i 3 300 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 50% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 2 700 wizytami. Podział na urządzenia: urządzenia (81%) i telefony (19%). Eteryczny (Klimat) to preferowany styl: 35% wizyt, 14% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Theodoor Van Thulden pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Theodoor Van Thulden, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Triumph der Galathea, 1659
600 wizyt · 17,1%
-
2
Time Reveals the Truth, 1657
300 wizyt · 8,6%
-
3
Harmony and Marriage, 1652
200 wizyt · 5,7%
-
4
The Gods mourning Phaeton
200 wizyt · 5,7%
-
5
Theodoor van Thulden Antiochus and Stratonice
200 wizyt · 5,7%
-
6
Allegory of Antwerp
200 wizyt · 5,7%
-
7
The Rape of the Sabines
200 wizyt · 5,7%
-
8
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUERISSANT JEAN CARATELLO, DIT AUTREFOIS MIRACLE DE SAINT MARTIN
200 wizyt · 5,7%
-
9
Saint François de Paule prophétisant un fils à Louise de Savoie
200 wizyt · 5,7%
-
10
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET DE L'ESPAGNE
200 wizyt · 5,7%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Theodoor Van Thulden?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 2 400 |
| Sie 2026 | 0 | 600 |
| Wrz 2026 | 0 | 300 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Theodoor Van Thulden?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Theodoor Van Thulden?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Klimat | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Elegancja | 71,4% | 47,1% |
| Eteryczny | 14,3% | 35,3% |
| Dramatyczny | 14,3% | 17,6% |
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Romantyczny | 28,6% | 47,1% |
| Refleksyjny | 28,6% | 23,5% |
| Tajemniczy | 14,3% | 17,6% |
| Dramatyczny | 14,3% | 11,8% |
| Pełen nadziei | 14,3% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 56,0% | 54,3% |
| Miękki cień | 28,0% | 28,6% |
| Delikatna luminancja | 16,0% | 17,1% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 24,0% | 22,9% |
| Subtelna kolorystyka | 36,0% | 20,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 40,0% | 57,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 36,0% | 20,0% |
| Zrównoważony | 64,0% | 80,0% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 2,9% |
| Delikatny | 12,0% | 8,6% |
| Zrównoważony kontrast | 20,0% | 28,6% |
| Wyrazisty kontrast | 40,0% | 45,7% |
| Oświadczenie | 20,0% | 14,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 4,0% | 5,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 8,0% | 8,6% |
| Zrównoważona harmonia | 8,0% | 8,6% |
| Silna spójność kolorystyczna | 52,0% | 42,9% |
| Spójna paleta barw | 28,0% | 34,3% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Theodoor Van Thulden miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumph der Galathea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Saint François de Paule pro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harmony and Marriage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE CHRIST RESSUSCITE APPARA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the return of p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gods mourning Phaeton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Theodoor Van Thulden?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 2 900 | 80,6% |
| telefony | 700 | 19,4% |
Jaki jest podział językowy odbiorców Theodoor Van Thulden?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Theodoor Van Thulden i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 200 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 300 |
| Pt 9 Paź | 400 |
| So 10 Paź | 300 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 100 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 400 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 500 |
| So 17 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 500 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 600 |
| So 24 Paź (prognoza) | 500 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 300 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 500 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 700 |
| So 31 Paź (prognoza) | 500 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 400 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 200 |
Zapytania o Theodoor Van Thulden wymagają
Który obraz Theodoor Van Thulden jest najczęściej oglądany?
- Triumph der Galathea, z 600 odwiedzinami lub 17% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Theodoor Van Thulden na AllPaintingsStore.com?
- 3 600 w ciągu dwunastu miesięcy (300 na stronie artysty, 3 300 na obrazach).
Czy profil Theodoor Van Thulden jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?
- Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (81%) i telefony (19%); liderem jest urządzenia z udziałem 81%.
Czy istnieje styl Theodoor Van Thulden, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Eteryczny (Klimat): 35% odwiedzin przy 14% udziału w katalogu.