O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Thomas Girtin w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Thomas Girtin: liczby, które mają znaczenie
Durham Cathedral and Castle to najczęściej otwierany obraz artysty Thomas Girtin: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Street in Weymouth, Dorset i View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Łącznie 5 000 wizyt: 400 na stronie artysty i 4 600 w odniesieniu do obrazów. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 4 600 wizytami. Podział na urządzenia: urządzenia (100%). Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) to preferowany styl: 43% wizyt, 24% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Thomas Girtin pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Thomas Girtin, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 wizyt · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 wizyt · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 wizyt · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 wizyt · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 wizyt · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 wizyt · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 wizyt · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 wizyt · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 wizyt · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 wizyt · 3,8%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Thomas Girtin?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 300 | 4 300 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Thomas Girtin?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Thomas Girtin?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 2,0% | 1,9% |
| Miękki cień | 2,0% | 3,8% |
| Delikatna luminancja | 26,0% | 18,9% |
| Jasna luminancja | 50,0% | 49,1% |
| Rozświetlony | 20,0% | 26,4% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 38,0% | 54,7% |
| Subtelna kolorystyka | 40,0% | 30,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 18,0% | 13,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 4,0% | 1,9% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 68,0% | 80,0% |
| Barwy ziemi | 30,0% | 14,0% |
| Monochromatyczna | 0,0% | 4,0% |
| Pastele | 2,0% | 2,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 24,0% | 24,5% |
| Zrównoważony | 64,0% | 67,9% |
| Żywy i nasycony | 12,0% | 7,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 22,0% | 20,8% |
| Delikatny | 12,0% | 9,4% |
| Zrównoważony kontrast | 14,0% | 11,3% |
| Wyrazisty kontrast | 20,0% | 30,2% |
| Oświadczenie | 32,0% | 28,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 14,0% | 11,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 8,0% | 7,5% |
| Zrównoważona harmonia | 4,0% | 3,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 24,0% | 43,4% |
| Spójna paleta barw | 50,0% | 34,0% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Thomas Girtin miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jedburgh Abbey from the Sou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees near a Lake or River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ruins of the Emperor Ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Thomas Girtin?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 5 000 | 100,0% |
Jaki jest podział językowy odbiorców Thomas Girtin?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Thomas Girtin i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 100 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Thomas Girtin wymagają
Który obraz Thomas Girtin jest najczęściej oglądany?
- Durham Cathedral and Castle, z 300 odwiedzinami lub 6% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Thomas Girtin na AllPaintingsStore.com?
- 5 000 w ciągu dwunastu miesięcy (400 na stronie artysty, 4 600 na obrazach).
Czy profil Thomas Girtin jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?
- Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (100%); liderem jest urządzenia z udziałem 100%.
Czy istnieje styl Thomas Girtin, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 43% odwiedzin przy 24% udziału w katalogu.