O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Vincent Clare w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Vincent Clare: popyt na pierwszy rzut oka
Najczęściej oglądanym obrazem artysty Vincent Clare w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank: 300 wyświetleń, co stanowi 14% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Greengages, Plums And Grapes i Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Vincent Clare przyciągnął łącznie 2 000 wizyt: 300 na stronie artysty oraz 1 700 na pojedynczych obrazach. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 1 900 odwiedzin. Klienci skłaniają się ku Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 71% odwiedzin, przy 56% udziału w katalogu artysty.
10 obrazów artysty Vincent Clare, które najczęściej otwierają kupujący
Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty Vincent Clare oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 wizyt · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 wizyt · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 wizyt · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 wizyt · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 wizyt · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 wizyt · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 wizyt · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 wizyt · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 wizyt · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 wizyt · 4,8%
Jakie zainteresowanie budzi Vincent Clare każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 1 600 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Jak często oglądane są obrazy artysty Vincent Clare?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie obrazy wybierają kupujący Vincent Clare?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 22,0% | 9,5% |
| Miękki cień | 52,0% | 66,7% |
| Delikatna luminancja | 18,0% | 14,3% |
| Jasna luminancja | 4,0% | 4,8% |
| Rozświetlony | 4,0% | 4,8% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 2,0% | 4,8% |
| Subtelna kolorystyka | 24,0% | 19,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 66,0% | 71,4% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 4,8% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 78,0% | 85,7% |
| Ciemne tony | 12,0% | 4,8% |
| Barwy neutralne | 10,0% | 9,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 8,0% | 19,1% |
| Zrównoważony | 88,0% | 76,2% |
| Żywy i nasycony | 4,0% | 4,8% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 0,0% |
| Delikatny | 32,0% | 23,8% |
| Zrównoważony kontrast | 10,0% | 23,8% |
| Wyrazisty kontrast | 32,0% | 38,1% |
| Oświadczenie | 18,0% | 14,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 12,0% | 19,1% |
| Zrównoważona harmonia | 22,0% | 9,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 56,0% | 71,4% |
| Spójna paleta barw | 10,0% | 0,0% |
Które obrazy Vincent Clare cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 's Pigs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nelson And His Companions I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apple Blossom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Blossom And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Skirts Of Duncans Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greengages In A Wicker Bask… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apple Blossom And A Bird's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Apples With Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Still Life Of Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Vincent Clare?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Vincent Clare oraz jak prezentuje się prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
Vincent Clare: najczęstsze pytania
Które obrazy Vincent Clare cieszą się największym popytem?
- Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank prowadzi z wynikiem 300 odwiedzin (14% wszystkich wyświetleń Vincent Clare). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.
Jak duże jest zainteresowanie artystą Vincent Clare?
- 2 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 300 na stronie artysty i 1 700 na stronach poszczególnych obrazów.
Który rodzaj obrazów Vincent Clare preferują kupujący?
- Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 71% odwiedzin dla 56% katalogu.